piątek, 31 lipca 2009

m-learning


Szkolenia tradycyjne oraz e-learning, który jeszcze do końca nie został przyjęty przez odbiorców mogą zostać wyparte przez... m-learning. To nowoczesna forma edukacji, do której potrzebny jest jedynie telefon komórkowy z dostępem do internetu. Forma szkolenia wydaję się nie mieć ograniczeń. Z nauki będzie można korzystać wszędzie bez konieczności ciągnięcia za sobą laptopa.

Nowatorski sposób na szkolenia, sposób na zarobienie pieniędzy. Zapewne spora grupa ludzi będzie zainteresowana takimi szkoleniami, głównie zaś młodzież. Ale czy tego typu szkolenia przyjmą się na tyle żeby się opłacały?? Nadal duża grupa szkoleniowców to osoby preferujące kursy tradycyjne, czy to się zmieni??

Wszystko się zmienia, świat idzie do przodu, zmieniają się nasze priorytety, czasu zaczyna brakować a uczestnictwo w szkoleniach może okazać się jedynym sposobem na zachowanie miejsca pracy albo uzyskanie innego, lepszego stanowiska. Wówczas szkolenie m-learning (np. w drodze z pracy) może być jedynym sposobem na poszerzenie wiedzy.

więcej>>

1 komentarz:

  1. m-learning jak najbardziej może się okazać całkiem ciekawym sposobem na poszerzanie swojej wiedzy i na pewnio znajdzie swoje grono zwolenników.
    Jedyny minus jaki na chwile obecną widze w tej metodzie, to wymaganie pełnego skupienia się ze strony odbiorcy-studenta. A trzeba pamiętac, że wielu z nas ma spore problemy z koncentracją...

    OdpowiedzUsuń